Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contract furnizor energie si gaze incheiat azi
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contract furnizor energie si gaze incheiat azi

Va rog ..o parere referitoare la urmatoarea intamplare.Azi, la usa a venit un tanar de la un distribuitor de energie si gaze ,nou intrat pe piata.Ei ,probabil sunt bine ptegatiti sa te zapaceasca.Nu stiu cat de mult a zapacit o pe mama mea, cert este ca a semnat contractul de furnizare energie electrica si gaze naturale.Precizez ca asata s a intamplat azi, 05.09.2018.
Este valabil termenul de 30 de zile in vederea rezilierii sau am gresit...platim?
Va multumesc..
lia19, utilizator