Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... adeverinta medicala
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

adeverinta medicala

o adeverinta medicala emisa intr un stat UE este acceptata de catre instantele din Romania? intr un dosar penal.....
pe scurt...o adeverinta de la un medic legist dintr un stat UE ....intr un dosar penal pentru loviri si alte violente
Bencipici, utilizator
Puteti prezenta ce acte doriti, instanta decide daca le accepta.