Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Onorariu preconizat partaj
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Onorariu preconizat partaj

cat la % ia un avocat comision pt un proces de partaj?
Nu este vorba de un comision ci de un onorariu care poate fi la valoare, respectiv minim 1% din valoare dar nu mai puțin de 1000 lei. Acesta este minimul orientativ, acum depinde de valoarea bunurilor și de înțelegerea cu avocatul..........