Forum AvocatNet Italia Legislatia muncii si probleme ... Avocatnet Italia: Cum se face un denunț dacă sunt ...
Discuție deschisă în Legislatia muncii si probleme conexe

Avocatnet Italia: Cum se face un denunț dacă sunt în România?

Am lucrat 5 ani in Italia fara acte .Cand am inceput sa le spun din nou de acte ..au zis stai acasa am gasit pe alta .Ce pot sa fac daca eu sant in Romania .mai ales ca nepoata batranei primeste pensie ptr ajutor de handicap dar nu sta cu batrana ea avand un magazin la care vinde sotul ei dar tot fara acte
Manuela Rășină, administrator
~ Conținut șters la cerere ~