Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene minihotel
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene minihotel

Se pot acesa fonduri nerambursabile pentru a construi o pensiune,restaurant,mini hotel in zona urbana?
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc frumos!
Buna Ziua,
Da in functie de domeniul de activitate, regiunea existenta pot accesa.
Va rog sa ne transmiteti mai multe detalii in legatura cu locatia, tipul beneficiarului pentru care doriti sa accesati .
Cu stima,
Echipa ODAS GLOBAL CONSULTING