Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ref. Retrocedare padure
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ref. Retrocedare padure

Am o parcela de pădure moștenită de la bunica. Nu am făcut la timp cererea de retrocedare. Pădurea se afla in comuna Telega Jud. Prahova. Ce demersuri pot face acum pentru a intra in posesie? Va mulțumesc!
Din pacate absolut nimic daca nu ati respectat termenele respective prevazute de legislatia in vigoare.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat