avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 408 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... dosar somaj 2018
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

dosar somaj 2018

Buna ziua.As dori sa-mi spuneti,ce documente trebuie sa contina ,un dosar de somaj complet ,pentru o persoana care va fi disponibilizata incepand cu data de 01.noiembrie 2018,cu o vechime in acelasi loc de munca de peste 20 de ani.Va multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:39, 23 Octombrie 2018
Acte necesare pentru inregistrarea unei persoane care indeplineste conditiile pentru acordarea indemnizatiei de somaj:
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dosar șomaj Alina Enache Alina Enache Ce documente trebuie să conțină dosarul de șomaj? (vezi toată discuția)
Dosarul pentru ajutorul de somaj eionela eionela Buna ziua Va rog sa-mi spuneti ce acte trebuie sa contina dosarul pentru ajutorul de somaj. (vezi toată discuția)
Documente somaj Maria Tim Maria Tim Bună ziua, Nu mai lucrez de o lună de zile si as dori sa știu de ce documente am nevoie pentru a putea beneficia de indemnizație de șomaj in cazul in ... (vezi toată discuția)