Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... dosar somaj 2018
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

dosar somaj 2018

Buna ziua.As dori sa-mi spuneti,ce documente trebuie sa contina ,un dosar de somaj complet ,pentru o persoana care va fi disponibilizata incepand cu data de 01.noiembrie 2018,cu o vechime in acelasi loc de munca de peste 20 de ani.Va multumesc
Acte necesare pentru inregistrarea unei persoane care indeplineste conditiile pentru acordarea indemnizatiei de somaj:
[ link extern ]