Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Descalificare de la concursul scris din cauza ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Descalificare de la concursul scris din cauza fițuicilor (nefolosite)

Ieri am dat concurs scris (PENTRU ADMINISTRATOR LA O SCOALA) si cand am cerut la toaletă au făcut Percheziție CORPORALĂ si au găsit fituici,fără Sa ma vada ca folosesc ciornele (fituicele) E NORMAL SA MA DESCALIFICE DIN CONCURS??? Moldo86@yahoo.com
Este corect cum au procedat cei de la scoala , chiar daca nu le-ati folosit sau le-ati folosit si nu v-au vazut.