avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 508 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Descalificare de la concursul scris din cauza ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Descalificare de la concursul scris din cauza fițuicilor (nefolosite)

Ieri am dat concurs scris (PENTRU ADMINISTRATOR LA O SCOALA) si cand am cerut la toaletă au făcut Percheziție CORPORALĂ si au găsit fituici,fără Sa ma vada ca folosesc ciornele (fituicele) E NORMAL SA MA DESCALIFICE DIN CONCURS??? Moldo86@yahoo.com
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:35, 2 Noiembrie 2018
Este corect cum au procedat cei de la scoala , chiar daca nu le-ati folosit sau le-ati folosit si nu v-au vazut.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Învățatoare Monatibi Monatibi Bună ziua! Zilele trecute, pe un grup, unde este și doamna învățătoare, s a iscat o discuție mai aprinsa. De fapt eu, am întrebat de ce copii au ... (vezi toată discuția)
Confiscare grinder benj benj Buna ziua. Acum o saptamana in jurul orei 11 am fost opriți de niste domni polițiști pe strada pentru o percheziție corporala, asta pe lângă verificarea ... (vezi toată discuția)
Dreptul la perchezitie corporala dxm_dxm dxm_dxm Buna ziua, As dorii sa stiu si eu daca un politist are dreptul de a efectua o perchezitie corporala fara mandat. De exemplu daca fumezi un joint de marijuana, ... (vezi toată discuția)