Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Decontare bon fiscal sau bilet la transport public in ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Decontare bon fiscal sau bilet la transport public in afara localitatilor

Buna ziua!
Intrebare: firmele care efectueaza transport public in afara localitatilor au nevoie de casa de marcat? Este obligatoriu?
Intreb pt ca primesc deconturi care conțin bilete, ( nu bon fiscal) pentru transport pe rute in afara localitatilor. Nu as vrea sa decontez ceva ce nu este legal.
Multumesc
george-neagu, moderator