Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... cerere anexa 1
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

cerere anexa 1

Buna ziua,
ma puteti ajuta cu un model de cerere pentru Anexa 1 denumita extras dintr-o hotarare in materie de obligatii de intretinere care nu este supusa unei proceduri de recunoastere si incuviintare a executarii(exequatur).
Trebuie sa o trimit mai departe In Marea britanie si nu stiu ce este!
claudia7880, utilizator