Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Impozit venit 2018
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Impozit venit 2018

Buna ziua, care va fi termenul scadent al platii impozitului pe venit, CAS si CASS aferente anului 2018 daca nu tinem cont de achitarea cu bonificatie pana la 15.12.2018?
george-neagu, moderator
15 martie 2019 si tot pana atunci se depune si declaratia unica cu situatia finala a pfa pentru 2018, daca aveti asa ceva.
george-neagu, moderator
Multumesc pentru raspuns.!