Forum Discuţii juridice Executare silită Poprire / Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Poprire / Executare silita

Se poate retine din pensia de invaliditate revizuibila in valoare de 743 lei, cheltuieli de judecata si cheltuieli de executare (evacuare) ???, -precizez ca exista Plangere Penala pe rol in legatura cu Dosarul de Evacuare !!!
Plangerea penala nu suspenda executarea hotararii prin care s-a dispus evacuarea. Dar evacuarea cand s-a produs?