Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Prenatalul
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Prenatalul

Dacă timp de 6 ani , am avut vechime neîntreruptă în munca , dar după am avut o întrerupere de 20 de zile și acum m am angajat la.alta firma, după câte luni de munca la noua firma pot beneficia de concediul de 2 ani pt cresterea copilului?
Care va fi data prezumata a nasterii?
Iulie