Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... OBTINERE AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

OBTINERE AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE

Este nevoie de obtinerea autorizatiei de constructie pentru schimbarea integrala a dalelor aferente unui pavaj dintr-o curte? Dalele trebuie schimbate deoarece au o vechime de 13 ani si sunt toate sparte.
financial saguarotech, utilizator
Pentru pavajul curtii nu este necesara autorizatie de ctie.
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_375...