Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Autorizatie constructie
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Autorizatie constructie

Am o terasa la mansarda cu vedere inspre gradina mea pe care am autorizatie de constructie si am inchiso cu termopan fara a modifica golul sau structura !Am nevoie de autorizatie de constructie ?Multumesc !
Nu aveti nevoie de autorizatie de ctie. Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_375...
Executand inchiderea terasei nu mai respectati proiectul initial pentru care aveti autorizatie de ctie., dar puteti avea probleme la inscrierea in cartea funciara si la cadastru. Se modifica si datele din certificatul energetic.