Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Termen transmitere modificare salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Termen transmitere modificare salariu

Buna ziua,pana cand pot transmite modificarea salariului minim de la 01.01.2019 in Revisal?
Aveti la dispozitie 20 de zile lucrătoare de la data producerii modificării.