Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Intrebare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Intrebare

Ma poate ajuta cineva cu un raspuns in anul2012 am cumparat un apartament de la 2 bătrâni și am făcut act de vanzare cumpărare cu dreptul de habitatie viageră fara alte clauze si acum dupa 6 ani vor sami strice actul se poate asa ceva?
Daca ati platit renta viagera lunara in tot acesti ani NU va poate anula actul