Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Legat de programul start up nation
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Legat de programul start up nation

Legat de programul start up nation, daca primesc avansul de 30% din total suma eligibila, acest avans il primesc inainte de a achizitiona echipamentele tehnologice, adica pot sa-l folosesc pentru a da avans la furnizori? in acest caz mai are rost sa iau credit punte?
george-neagu, moderator