avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 622 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Legat de programul start up nation
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Legat de programul start up nation

Legat de programul start up nation, daca primesc avansul de 30% din total suma eligibila, acest avans il primesc inainte de a achizitiona echipamentele tehnologice, adica pot sa-l folosesc pentru a da avans la furnizori? in acest caz mai are rost sa iau credit punte?
Ultima modificare: Duminică, 20 Ianuarie 2019
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Probleme start-up nation CalinL CalinL Buna ziua. In 2019 am primit finantare prin programul Start-up Nation. Am avut probleme cu un teren unde am dorit sa construiesc o hala pentru un service ... (vezi toată discuția)
Deschidere srl - finantare start-up nation rony2009 rony2009 Buna seara, Doresc sa incep o afacere in domeniul aplicatiilor software, automatizari industriale, optimizare productie, echipamente industriale .etc ... (vezi toată discuția)
Referitor la cod caen ionelule ionelule O societate infiintata in 1996 care-si desfasoara activitatea pe teritoriul Romaniei cu cod caen 4614 nu are voie sa emita facturi de vanzare a ... (vezi toată discuția)