Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Construcții civile
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Construcții civile

Se poate construi în regie proprie casa cu mansardă?
Se poate construi, cu conditia sa ai autorizatie de construire si proiect iar constructia sa respecte proiectul
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/content/for...

Nicio casa nu mai poate fi construita fara angajarea unui diriginte de santier .
www.avocatnet.ro/content/art...