Forum AvocatNet Italia Probleme juridice de familie Denunt
Discuție deschisă în Probleme juridice de familie

Denunt

Eu cetatean roman vreau sa fac denunt unui cetatean italian pt ilegalitati desfasurate pe teritoriul Italiei. Ce autoritati sa sesisez?!
Mai exact a obtinut o hotarare acolo citandu-ma la o adresa unde stia ca nu mai locuiam de 2 ani.
Atacați hotărâre Pt nelegala citare a Dvs și repuneți va in termenul caii de atac , ca sa puteți recupera măcar dreptul procesual de acces la justiție