avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 267 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN

Buna ziua,
As dori sa stiu daca in delcaratia model 3 care se depune la ONRC, CODURILE CAEN 4690 Comert cu ridicata nespecializat , 4646 Comert cu ridicata al produselor farmaceutice , 4645 Comert cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie ,4644 Comert cu ridicata al produselor din ceramica, sticlarie, si produse de intretinere se pot trece la punct de lucru sau la Sediu Social/ Sediu secundar?
Multumesc!

Alte discuții în legătură

Cod caen raulTM raulTM BUNA SEARA! SPUNETI-MI VA ROG DACA POT COMERCIALIZA PRODUSE PT CURATENIE GEN DETERGENTI,HARTIE IGIENICA,GALETI,MATURI ETC) PE COD CAEN 4645.MULTUMESC (vezi toată discuția)
Caen pentru comert cu detergenti plummy plummy Buna ziua La ce cod caen intra comercializarea de detergenti, solutii de curatare si lavete si alte accesorii? Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice ... (vezi toată discuția)
As dori să îmi deschid un pfa. Popescu Mădălina Popescu Mădălina Bună seara. As dori să îmi deschid un Pfa. Aș vrea să știu ce cod CAEN imi trebuie. Doresc să vând aranjamente florale din flori de săpun. Dacă vreau ... (vezi toată discuția)