Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... INTREBARE.
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

INTREBARE.

ASEARA AM ADRESAT SI EU O INTREBARE,DAR NU AM PRIMIT RASPUNS.
NU STIU,NU RASPUNDETI LA TOATE INTREBARILE???
Nu prea ati inteles cum functioneaza acest forum sunt sute sau mii de intrebari adresate zilnic si un nr de consultanti care in timpul liber,nerenumerati de nimeni raspund unui nr de intrebari în funcție de timpul alocat,Un raspuns primiti in mod obligatoriu atunci când platiti un avocat contabil,doctor în cadrul unei consultații.Am văzut ca ati mai adresat întrebări pe forum ar i trebuit să înțelegeți cum functioneaza.Modul de scriere cu majuscule este nerecomandat și chiar considerat enervant.Referitor la intrebarea dvs sau faceti o sesizare la colegiul medicilor stomatologi/direcția de sănătate publică sau încercați o discuție amiabilă sau căutați pur si simplu alt medic intrerupand orice legatura u cabinetul respectiv.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat