Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... stabilire domiciliu copil
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

stabilire domiciliu copil

Am avut primul termen de judecata(stabilire domiciliu copil, parinti necasatoriti legal), iar fosta concubina a sugerat sa facem o intelegere asupra acestui aspect urmand ca, copilul sa ramana la mine iar ea sa aiva drept de vizita. Intrebarea este: unde se poate face aceasta intelegere intre parti la mediator sau la notar? Va multumesc!
La instanta. La urmatoarea sedinta, va duceti cu un acord.