Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... UN ANGAJATOR POATE CALIFICA ANGAJATI LA LOCUL DE MUNCA?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

UN ANGAJATOR POATE CALIFICA ANGAJATI LA LOCUL DE MUNCA?

O SOCIETATE CU caen 5510 , HOTEL, POATE CALIFICA LA LOCUL DE MUNCA UN ANGAJAT IN MESERIA DE BUCATAR SAU OSPATAR?