Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Drepturi salariale
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Drepturi salariale

Sunt persoană cu handicap gr2 si m.am angajat la o firmă de pază și iau salarul minim pe economie. Dubios mi se pare pentru că iau același salar ca ceilalti angajati,deci mi se oprește impozit pe salar si c.a.s. Conform legii ce salar net ar trebui să iau în mână dupa salarul minim pe economie?
Vedeti aici calculul
[ link extern ] /