Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Informare
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Informare

Valabilitatea cardului de sanatate,s-a prelungit?Dacă e așa,as vrea sa știu cu cât?
Va multumesc.
Comunicat - Durata de valabilitate a cardului național de sănătate se prelungește la 7 ani
[ link extern ]