avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 765 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Intrebare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Intrebare

Bună ziua. As dori dacă îmi puteți spune, ce facilitati/reduceri/gratuitati au persoanele care au handicap de gradul I și II. La ce sunt ele scutite. Va mulțumesc pentru înțelegere.

Alte discuții în legătură

Facilitati Anchi83 Anchi83 Bună ziua. As dori dacă îmi puteți spune, ce facilitati/reduceri/gratuitati au persoanele care au handicap de gradul I și II. La ce sunt ele scutite. Va ... (vezi toată discuția)
Facilitati la abonamente de telefonie AnghelinaFV AnghelinaFV Buna ziua As dori sa stiu ce drepturi si facilitati privind abonamentele telefonice fixe, respectiv la Telekom, au persoanele cu handicap grav ? ... (vezi toată discuția)
Loc de parcare pentru persoane cu handicap OWARDO OWARDO Buna ziua,, am la bloc o persoan care ocupa oarecum abuziv as spune EU un loc de parcare,in sensul ca se foloseste de handicapul lui si pretinde el ca de la ... (vezi toată discuția)