avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 271 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Are cineva un model Act constitutiv pentru Cabinet ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Are cineva un model Act constitutiv pentru Cabinet Stomatolog - SRL?

Buna,
Are cineva un model Act constitutiv pentru Cabinet Stomatolog - SRl?

Multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: Csuri84 , utilizator 23:22, 24 Noiembrie 2009
Daca poti folosi metoda ,,search'' modele pentru acte constitutive srl, gasesti cate vrei.
Problema ca fiecare act constitutiv difera de la o situatie la alta.
De exemplu act constitutiv srl asociat unic, act constitutiv srl cu mai multi asociati......,asa ca nu putem sti exact ceea ce cauti!
O zi frumoasa!
Multumesc pentru sfat, dar stiam ca la Cabinete stomatolog - societati comerciale trebuie respectate anumite reguli, ca de ex. obiect de activitate unica etc.
In sfarsita s-a rezolvat :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Coduri caen diverse activitati lucian2peu lucian2peu buna seara, va rog sa ma ajutati sa aflu codurile caen pentru urmatoarele activitati: - livrare la domiciliu (colete gen transport pentru produsele de pe un ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene nerambursabile cabinet stomatologic ghfolea ghfolea in cazul in care sunt absolvent de stomatologie de 1 an, si vreau sa-mi deschid un cabinet in mediul urban, cum trebuie sa procedez? Varsta este sub 30 de ... (vezi toată discuția)
Buna seara, tatal meu avea deschisa o firma, era administrator ... CRISTIAN N-I CRISTIAN N-I Buna seara, tatal meu avea deschisa o firma, era administrator si asociat unic , din 2010 firma nu a mai avut nici o activitate si nici nu a mai prestat ... (vezi toată discuția)