Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Are cineva un model Act constitutiv pentru Cabinet ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Are cineva un model Act constitutiv pentru Cabinet Stomatolog - SRL?

Buna,
Are cineva un model Act constitutiv pentru Cabinet Stomatolog - SRl?

Multumesc anticipat!
Daca poti folosi metoda ,,search'' modele pentru acte constitutive srl, gasesti cate vrei.
Problema ca fiecare act constitutiv difera de la o situatie la alta.
De exemplu act constitutiv srl asociat unic, act constitutiv srl cu mai multi asociati......,asa ca nu putem sti exact ceea ce cauti!
O zi frumoasa!
Multumesc pentru sfat, dar stiam ca la Cabinete stomatolog - societati comerciale trebuie respectate anumite reguli, ca de ex. obiect de activitate unica etc.
In sfarsita s-a rezolvat :)