Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa de post generalista se modifică într-o formă ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa de post generalista se modifică într-o formă concretă

În cazul în care angajatorul are o fisă de post destul de generalistă, dar dorește să o schimbe, specificând clar atribuțiile care deja există într-o mare măsură aceasta necesită un acord adițional CIM?
Numele funcției de schimbă de asemenea.
In acest caz, necesita acordul salariatului ... chiar daca se poate sustine si contrariu.