Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozitare tichete de masa , firma de constructii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozitare tichete de masa , firma de constructii

Buna ziua ,
Suntem firma de constructii , ca atare beneficiem de scutire la impozit pe salarii, dar acordam si tichete de masa . Va rog sa-mi spuneti , aceste tichete de masa se vor impozita in continuare sau beneficiaza de scutirea impozitului?
Multumesc.
george-neagu, moderator