Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Dovezi video
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Dovezi video

Bună seara! Am o intrebare și sper ca aici sa găsesc răspunsul! Situația este mai complicata dar incerc sa fiu mai scurta! Copilul meu se afla la fostul sot.. Avem amândoi custodia dar domiciliu la el în Italia! El este roman! Mia fost greu sa îl las pentu viata lui.. Școală etc! Am decis sa îl las acolo! Eu mi-am refăcut viața în România mam căsătorit.. Lucrez avem apartamentul nostru etc! Există o fata care discuta cu fostul meu sot... Sau plăcut etc și ea este din România iar el asa cum am zis în Italia! A început sa ii trimită filmări și poze cu el obscene... Filmări cum se masturbează poze în pielea goala.. Filmările sunt făcute în camera cu copilul. În timp ce el doarme! Vreau sa ma duc în Italia sa îl reclam la asistență de copii! Sau ce ma sfătuiți sa fac? Fata aceea a zis ca a vrut sa îmi faca un bine! Mulțumesc! Nu sunt falsuri deoarece cunosc casa și camera tot tot am stat acolo 6 ani!
Manuela Rășină, administrator
Buna ziua,
Luati legatura cu un avocat din Italia.
El va poate ajuta.
Sa înțeleg ca asistența sociala nu mar ajuta din italia? Un avocat în Italia poate are pretenția pentru mii de euro! Dacă nu ii iam disponibili? Instituțiile statului vor asista la imaginile alea asa cu zâmbete? Mulțumesc
Puteti merge in Italia si sa sesizati autoritatile competente.
Puteti si telefona anterior ca sa discutati cu ei in prealabil.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat