Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Program SAGA C free
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Program SAGA C free

M-am angajat de curând și până să mă introducă fetele de la muncă în programul SAGA aș vrea să mă mai obișnuiesc cu programul. Am descarcat programul SAGA C free, cand il deschid imi zice sa introduc o societate. are ceva dacă adaug o societate care exista și introduc facturi pe acea firmă? adică nu fac nici o prostie? mulțumesc și scuzați de deranj!
george-neagu, moderator