Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... norma hrana in concediu de odihna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

norma hrana in concediu de odihna

Buna ziua!
Sunt angajata la o primarie unde as dori sa imi iau 2 zile de concediu de odihna aferent anului 2018. Primarul ma obliga sa solicit in cererea de concediu 15 zile de concediu aferent anului 2018, dar sa vin la serviciu, adica o sa figurez in concediu de odihna , dar de fapt eu o sa fiu prezenta la serviciu.
Intrebarea mea este daca eu figurez in concediu de odihna si vin la serviciu ce se va intampla cu norma de hrana? O sa primesc norma de hrana pe perioada cand figurez in concediu de odihna?????
Multumesc!
Nu o sa primiti norma de hrana pe perioada cat figurati in concediu de odihna.