avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 248 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Conflicte de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Conflicte de munca

Directorul are obligația de a fi mediator in cazul unui conflict între doi angajați?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:51, 23 Februarie 2019
Numai daca are asa ceva prevazut in fisa postului sau in regulamentul intern al entitatii angajatoare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

In rof - obligatii contabil sef ? oanaportar oanaportar - angajatorul vrea sa prevada in ROF si faptul ca: - \\"Contabilul sef al unitatii organizeaza si raspunde de efectuarea inventarierilor periodice ale ... (vezi toată discuția)
Acte contrafacute - articole de lege? w0lfshad3 w0lfshad3 Buna ziua, am sesizat la ITM ca nu mi s-a prezentat Regulamentul Intern si Fisa Postului. Sunt deasemenea foarte sigur ca nu am semnat decat contractul ... (vezi toată discuția)
Angajare dpo rrramor rrramor Buna ziua, Un DPO intern, angajat propriu, se numeste prin Decizie interna sau prin schimbarea incadrarii in contractul de munca? Mentionez ca daca il ... (vezi toată discuția)