Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Conflicte de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Conflicte de munca

Directorul are obligația de a fi mediator in cazul unui conflict între doi angajați?
Numai daca are asa ceva prevazut in fisa postului sau in regulamentul intern al entitatii angajatoare.