Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Contributiile pentru indemnizatiile de hrana
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Contributiile pentru indemnizatiile de hrana

Contributiile pentru indemnizatiile de hrana trebuie inregistrate separat in contabilitate fata de celelalte contributii aferente drepturilor salariale? Daca da, unde scrie acest lucru?
george-neagu, moderator