avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 208 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Contributiile pentru indemnizatiile de hrana
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Contributiile pentru indemnizatiile de hrana

Contributiile pentru indemnizatiile de hrana trebuie inregistrate separat in contabilitate fata de celelalte contributii aferente drepturilor salariale? Daca da, unde scrie acest lucru?
Ultima modificare: Duminică, 24 Februarie 2019
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Salarii neachitate - fisa fiscalã busubianca busubianca Buna ziua, Am si eu o problema referitoare la completarea fiselor fiscale.Angajatii unei asociatii care sunt implicati intr-un proiect cu fonduri europene, au ... (vezi toată discuția)
Cum se inregistreaza chenzina 1 si 2 in contabilitate? bayramovici bayramovici AM DE INREGISTRAT IN CONTABILITATE SALARIILE AFERENTE LUNII OCT. PE CE DATA INREG FORMULELE?CAND SI CUM INREG PLATA CHENZINEI 1 DIN OCTOMBRIE? 641=421 FD ... (vezi toată discuția)
Declaratii punct de lucru marylero marylero Buna ziua. Societatea la care ne desfasuram activitatea are sediul social in Arad si punctul de lucru declarat in Bucuresti (decl.010 si decl.060). Ieri, in ... (vezi toată discuția)