Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Taxă de pod Fetești
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Taxă de pod Fetești

Bună dimineața! Locuiesc în Fetesti și lucrez în Cernavoda. Naveta o fac cu masina firmei, rareori cu masina personala. Pot să beneficiez de gratuitate la trecerea prin Stația de Taxare Fetești? Mulțumesc!
GeoDra, utilizator
Nu am înțeles dacă am sau nu gratuitate! Nu mă descurc. Asta e! Mulțumesc!