Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Perioada split TVA
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Perioada split TVA

Buna ziua,

Daca am intrat la split TVA de la 01.04.2019 imi deschid cont cei de la trezorerie din oficiu?....sau trebuie sa ma deplasez la ei sa imi deschida cont de TVA ca la ei pe site nu apare nici un cont de TVA deschis inca?

Si cat trebuie sa raman in acest sistem?
george-neagu, moderator