Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... diurna diferentiata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

diurna diferentiata

Buna ziua,
Este vreo problema daca unor angajati detasati in strainatate li se plateste diurna diferit, dar respectand minimul cerut de lege ? ca ex: unora li se da 35 e/zi, altora 40 e/zi ?

Multumesc !
Nu este nicio problema, daca in regulamentul intern este prevazut asa ceva, iar salariatii au semnar de luare la cunostinta a prevederilor R.I.