Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum se poate recupera diploma de BAC de la facultate?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum se poate recupera diploma de BAC de la facultate?

Buna ziua! Sunt student in anul 1 in cadrul facultatii UBB la ID. si vreau sa renunt la studii. Va rog sa ma sfatuiti ce demersuri trebuie sa urmez pentru eliberarea diplomei , si cum sa pun problema pentru a nu intampina dificultati . Va multumesc .
Buna ziua,
Formulati o cerere scrisa la decanat.
Gabriel Klein Kiritescu, utilizator
Din cate stiu in contract ma obliga sa achit taxa anuala in totalitate , fara plata taxei nu se elibereaza. va rog sa detaliati putin ce am de facut , exista ceva baza legala care sa le permina retinerea documentelor in original la sediu? va multumesc.