Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bani la nașterea unui copil - Pitești
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bani la nașterea unui copil - Pitești

Buna seara!Se dau bani de la stat la nașterea unui copil?ambii părinți avem reședința în Pitesti!Multumesc!
Intrebati la Consiliul Local sau Primaria Pitesti daca acorda asa ceva.