Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silită
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silită

Buna ziua
Am fost executată silit( eu nefiind in tara ) de către un executor, acum am revenit si vreau sa vad dosarul . Executorul se eschiveaza . Intrebarea mea este : am dreptul de a vedea dosarul ????
Aveți dreptul să primiți contra cost o copie xerox după dosarul execuțional. Depuneți la executor o cerere scrisă în acest sens, și achitați contravaloarea xerocopierii.