Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Cum pot înființa un video chat acasa?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Cum pot înființa un video chat acasa?

As dori sa fac video chat acasa....si as dori sa aflu cum pot proceda....multumesc
Sa faci videochat de la zero este cam costisitor. Insa sunt suficiente site-uri de internet prin intermediul carora puteti sa faceti videochat de acasa, acestea va ofera si suport tehnic, respectiv interfata de aparitie, se ocupa si de reclama, urmand ca onorariul sa vi se transfere in cont. In acest caz veti avea nevoie doar de o camera cu rezolutie optima.
Aceeasi parteneri va ofera si informatii cu privire la impozitare, putand sa existe mai multe variante in acest sens.