Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Factura proforma
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Factura proforma

Doresc sa platesc integral paletii de caramida, dar sa ii ridic dupa 5 luni? Ce acte trebuie sa fac sa dovedesc ca am platit caramida? ce trebuie sa contina factura proforma?
george-neagu, moderator