avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 560 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... interpretare cuantum stabilit de instanta
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

interpretare cuantum stabilit de instanta

referitor la hotararea instantei de a dispune anularea parţială a somaţiei nr. xxxxxxxxxxxxxx din 23.04.2015 în sensul reducerii sumei de 25 lei. Mentionez ca este vorba de o suma executata de Anaf, suma inititala fiind de 250 lei. Inteleg ca diferenta de 225 lei ramane valabila, doar suma de 25 de lei este inlaturata. E ok? Multumesc
Cel mai recent răspuns: andreya1202 , utilizator 13:33, 4 Mai 2019
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Calcul pensie septembrie 2019 danielarusu danielarusu Buna seara Am o nelamurire in legatura cu calculul pensiei pentru luna septembrie 2019. Situatia este urmatoarea> eu am pe talonul de pensie scris, ... (vezi toată discuția)
Hotarare judecatoareasca contraventie aguada aguada Buna ziua, Am contestat in instanta o contraventie si a fost acceptata partial. Adica prin sentinta, instanta: \\"Dispune inlocuirea sanctiunii amenzii, ... (vezi toată discuția)
Ce intelegeti din aceasta hotarare? ddianna ddianna Buna ziua, M-am judecat pe fond, unde am castigat, insa, Tribunalul a dat decizia de mai jos. Pe durata derularii procesului pe fond, mi s-a retinut din cont ... (vezi toată discuția)