Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... interpretare cuantum stabilit de instanta
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

interpretare cuantum stabilit de instanta

referitor la hotararea instantei de a dispune anularea parţială a somaţiei nr. xxxxxxxxxxxxxx din 23.04.2015 în sensul reducerii sumei de 25 lei. Mentionez ca este vorba de o suma executata de Anaf, suma inititala fiind de 250 lei. Inteleg ca diferenta de 225 lei ramane valabila, doar suma de 25 de lei este inlaturata. E ok? Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~