Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Calcul retineri din salarii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Calcul retineri din salarii

As dori sa stiu daca este in regula sa se calculeze la salarii taxa cf legii 448/2006 art 78 fd de pensii cu handicap la soc cu domeniu de activitate constructii? Lucrez in saga si la nc mi-a aparut si aceasta suma ca si plata pt angajator.
george-neagu, moderator