Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Inchidere procedura faliment
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Inchidere procedura faliment

Care sunt modalitatile de inchidere a procedurii falimentului?
Prin hotarare a judecatorului sindic, dupa finalizarea lichidarii, la cererea lichidatorului judiciar.

Sper sa va fie de folos informatiile.