Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Domeniul public (strada)
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Domeniul public (strada)

Buna ziua . O societate comerciala (magazin si depozit ) e cu domiciuliul pe o strada cu sens unic . Locatarii de pe cealalta strada de la blocuri vin si parcheaza masinile proprietate particulara pe aceasta straduta cu sens unic in fata casei si a depozitului meu si imi pericliteaza vadul comercial si accesul in ""parcare"" a autovehiculului personal . exista o lege cum sa-i oblige sa nu mai parcheze in fata mea ?
george-neagu, moderator