Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... La ce vârstă poate părăsi un minor locuința unui ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

La ce vârstă poate părăsi un minor locuința unui părinte

Bună ziua, am următoarea întrebare, sora mea are vârstă de 17 ani și 10 luni, as dorii sa o iau din casa tatălui meu și sa se mute cu mine. Exista posibilitatea sa fiu data în judecata?
~ Conținut șters la cerere ~