Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... punctaj lunar
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

punctaj lunar

Buna ziua, punctajul aferent grupei a II a 100 % se inmulteste cu 25%, iar la 70 % inmultim procentul din luna cu 70 %, iar rezultatul cu 25 %. Punctajul total aferent din grupa a ii se imparte la stagiul complet si aflam punctajul
Corect.
Buna ziua, multumesc de raspuns! Se imparte la stagiul complet din grupa a II a doua, sau stagiul compet? Daca il impart de exemplu la un stagiu complet ex. 33.6 este un punctaj
f mic, 0.5555 sau stagiul aferent grupei a II a.

Carp Mircea a scris:

Corect.

DANNUTZA85, utilizator
Stagiul complet din anexa 5