avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 395 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Evidenta actelor procedurale si a inscrisurilor unde o ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Evidenta actelor procedurale si a inscrisurilor unde o gasesc?

Buna ziua!ma pregatesc pt un examen si va rog mult sa mi spuneti in ce legi si articole gasesc tema Evidenta actelor procedurale si a inscrisurilor?

Alte discuții în legătură

Unde gasesc tema evidenta actelor procedurale si a inscrisurilor?legea si articolele ,daca se poate,va rog mult.... coriii coriii Buna ziua!am mare nevoie de acest subiect,va rog sa mi precizati unde gasesc Evidenta actelor procedurale si a inscrisurilor?va multumesc! (vezi toată discuția)
Reconstituire vechime in munca fostele cap-uri cdanard cdanard buna ziua! va rog sa-mi spuneti cum poate fi reconstituita vechimea in munca pentru mama mea care a lucrat la CAP; mentinez ca nu se mai gasesc inscrisurile ... (vezi toată discuția)
Constatarea nulitatii este incident procedural aidu aidu Daca cineva ar solicita constatarea nulitatii unui act de v/c, de exemplu ca sa aiba efectul juridic asupra sa de a nu datora bani... atunci solicitarea ... (vezi toată discuția)